Це повідомлення вже неактуальне

Міккі, 1-3 роки, Київ

Розмір:

Ідентифікаційний номер:


Міккі, 1-1,5 року, Київ
Міккі мені приніс співробітник місцевого ЖЕКу, як молодого котика, якого хтось викинув у сусідній двір. Соціальний, лагідний котусь, який почав приходити до нього на годівлю.
Довелось забирати такого красеня з вулиці. Трошки пізніше виявилось, що у Міккі кальцивіроз, вірусне захворювання, що вражає верхні дихальні шляхи. Знадобився час на лікування.
Зараз Міккі прекрасно себе почуває, має відмінний апетит і готовий бути укотовленим.
Міккі віддається поки як єдиний котик в родину, тому що вірус може активно виділятися в середньому 1-2 місяці після одужання. Для людей і собак вірус не становить жодної загрози.
Міккі лагідний і добрий, любить спати на плечі і на колінах. Одночасно з цим він молодий, тому супер-активний, у періоди "активізації" може робити кусь, цапати і гасати квартирою, як оленятко. 
 Кастрований, має першу вакцинацію і ветеринарний паспорт.
ВАЖЛИВО  Умови проживання: захищені балкон і вікна (сітки-антикішки), без самовигулу, харчування преміум-кормом, щорічний ветеринарний огляд і вакцинація.
Будь ласка, якщо на даний момент у вас немає можливостей створити перераховані вище умови - не телефонуйте, бережіть ваш і мій час.