Правила реєстрації на сайті

Дякуємо за відвідування сайту adopt.com.ua.
Ми поважаємо вашу конфіденційність, оскільки знаємо, що вона важлива для вас.
Користуючись сайтом adopt.com.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися 

з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie.


1.       Загальні положення

1.1     Даний сайт створено для розміщення та перегляду оголошень про адопцію безпритульних тварин, пізнавальної тематичної інформації спілкування користувачів, обміну інформацією, думками, взаємодопомоги.

1.2     Сайт є власністю власника домена, що дає йому можливість установлювати дані Правила й стежити за їхнім виконанням, як самостійно, так і через уповноважених модераторів.

1.3     Адміністрація має право без пояснення причин видаляти повідомлення та оголошення користувачів, які на її погляд суперечать даним правилам або містять інформацію, що порушує чинне законодавство України, а також інформацію, яка може бути використана з метою його порушення.

1.4    Адміністрація сайту має право вносити зміни в дані Правила, не повідомляючи про це користувачів.

2.       Реєстрація на сайті

2.1     Кожен користувач при реєстрації погоджується з даними правилами й зобов’язується безумовно їх виконувати. Правила доступні для читання, незнання положень даних Правил не звільняє учасника від їхнього виконання.

2.2     Вибір імені користувача (login) є Вашим виключним правом.

2.3     Заборонено розміщувати оголошення щодо адопції однієї й тієї ж тварини на сайті під одним або під різними ніками (логінами) одночасно.

2.4     Заборонено використовувати ніки, що несуть у собі рекламу сторонніх сайтів, або містять ненормативну лексику.

2.5     Якщо ім’я, яке Ви вибрали для реєстрації на сайті, несе в собі рекламу сторонніх сайтів і не попередньо не узгоджене з адміністрацією сайту або містить ненормативну лексику, ваш акаунт буде вилучений без попередження.

2.7     Адміністрація залишає за собою право вжити заходів щодо припинення використання ніка, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні й етичні норми або є образливим для інших користувачів сайту.

3.       Правила поведінки на сайті, обмеження

3.1          Оголошення, розміщенні на сайті повинні мати безпосереднє відношення до адопції безпритульних тварин. Інші оголошення можуть бути видалені на розсуд модератора.

3.2         На сайті забороняється використання ненормативної лексики. Повідомлення, що містять ненормативну лексику, будуть видалені. Регулярне порушення даного правила може призвести до видалення облікового запису порушника.

3.3          На сайті заборонена пропаганда расової, національної й релігійної ворожнечі. Заборонені повідомлення, які так чи інакше можуть сприяти розпаленню ворожнечі або обмеженню етнічної гідності, що носять відтінок націоналізму, шовінізму й т.д.

Не схвалюються образливі й некоректні висловлення одних учасників сайту на адресу інших. Учасникам, що воліють такий стиль спілкування, може бути відмовлене в участі на сайті.

3.4          Створення неінформативних постів, флуд у всіх розділах сайту й відкриття безглуздих тем, що свідомо провокують на флуд, заборонені.

Будь-якого роду спам (включаючи рефспам), підлягає видаленню, а профіль учасника, що розмістив його, одержує довічний бан або видаляється.

4.       За порушення правил сайту можуть бути застосовані наступні види покарань

4.1          Усне зауваження проводиться модератором у приватному повідомленні користувачу, який допустив порушення.

4.2          Відключення можливості розміщувати оголошення на певний строк, обумовлений адміністрацією сайту.

4.3          Бан учасника (видалення його облікового запису й занесення іp-адреси порушника в чорний список) застосовується у випадку неодноразових або грубих порушень даних Правил.

4.4          Покарання вибирається на розсуд адміністрації сайту й залежить від ступеня тих або інших порушень.

5.       Політика Адміністрації сайту

5.1          У своїх діях Адміністрація сайту керується Правилами сайту.

5.2          Адміністрація сайту не здійснює контроль і не може відповідати за розташовувану користувачами на сайті інформацію на предмет її належності стороннім особам/організаціям.

5.3          Будь-яка інформація на сайті розміщується користувачем самостійно, без якого-небудь контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет.

5.4          Адміністрація сайту не відповідає за приватні думки й поради, а також договори, угоди й інші подальші відносини, які виникають між відвідувачами сайту.

5.6          Адміністрація сайту не несе відповідальності за дії учасників сайту поза рамками сайту.

5.7          У випадку, якщо розташовувана користувачами сайту інформація порушує будь-чиї авторські права, необхідно сповістити про це Адміністрацію через форму зворотного зв’язку і інформація негайно буде вилучена.

Реєстрація на сайті  та розміщення користувачем на сайті будь-якої інформації автоматично має на увазі повну й беззастережну згоду з даними Правилами.

Powered by Froala Editor