Потенційним господарям

Вітаємо тебе, дорогий потенційний господар домашнього улюбленця!


Поздоровляємо з таким прекрасним, милосердним і відповідальним рішенням прихистити того, хто найбільше цього потребує!

В еру інформаційних технологій ми спростили для тебе цю можливість☺ За допомогою сервісу ADOPT ти зможеш спокійно і зважено зробити свій вибір. На одному сайті ми зібрали інформацію про усіх безпритульних тварин України які знаходяться в притулках, під опікою волонтерів, та тих, хто й досі на вулиці. Ми постійно оновлюємо ці дані та додаємо безліч корисної, цікавої та пізнавальної інформації для майбутніх господарів.

Окрім перегляду інформації про тварину та її фотографій ти будь-яким зручним способом можеш зв’язатися з куратором, який відповість на будь-які запитання стосовно обраного тобою вихованця. З ним також можна домовитися і про безкоштовну доставку тварини прямо до тебе додому!

Рекомендуємо вивчити рекомендації щодо утримання та догляду домашнього улюбленця, а також заздалегідь придбати все для нього необхідне. Також будь готовий до різних труднощів адаптації тварини та водночас настроюйся позитивно! Будь-які труднощі переборні. З довічною допомогою і підтримкою куратора ви разом зможете вирішити їх в короткі терміни. Любов і турбота творять дива і безпритульні тварини, що стали домашніми – найяскравіше тому підтвердження! Оточені душевною теплотою і турботою вони завжди віддають в рази більше і є втіленням відданості та любові.

Отже, не обмежуй себе в колосальному заряді позитивної енергії й вже зараз обирай серцем свого героя нової щасливої історії☺

Завантажити:

Пам’ятка господарю собаки
Пам’ятка господарю Кішки/Кота

Powered by Froala Editor