Шелтон, 3-5 років, Київ

Розмір: Середній 11-25 кг

Ідентифікаційний номер:


КИЇВ
Шелтон. Найдобріший і найпозитивніший пес, якого нам пощастило зустріти. Якщо у Вашому серці живе величезна  любов до собак, співчуття та бажання зробити благородний вчинок-подаруйте сім'ю та турботу цьому хлопчику .
Він не знав любові, не знав ласки, все своє життя бачив лише зневагу, знущання та голод. А останні роки прожив на даху сараю і в спеку під палючим сонцем, і в дощ, і в сильні  морози. Але він не втратив віри в людину і любов до неї! У його очах - надія! Є собаки, перед якими невимовно соромно  за вчинки людей.
Шелтон – чудовий! Дуже наївний, дуже добрий! Ласкавий і розумний хлопчик. Він радіє новому життю як цуценя! Міцно обіймає лапками і дуже просить побути з ним ще хоча б хвилинку! Радіє кожному погляду та лагідному слову. Він все розуміє!
Ми ж люди! Давайте зробимо  диво для цього прекрасного собаки!
Все, що йому потрібно - це людина і своє тепле місце.
Шелтон слухняний та добродушний! Ви ніколи не пошкодуєте, подарувавши йому прилисток та турботу!
Він заслуговує на гарне щасливе життя
Ще тиждень Шелтон перебуватиме на теплій перетримці, потім його потрібно забрати у вольєр де багато собак, а так хочеться щоб усі його поневіряння закінчилися і він поїхав відразу додому! 
Шелтон до 5 років, він невеликого розміру.
Здоровий, кастрований, щеплений.
Дуже лагідний та доброзичливий.
 Прекрасно поводить себе в авто та гуляє на повідку.
Привезу по Києву та області. Познайомся з Шелтоном можна в Ірпені.
 Будь ласка, зверніть увагу на Шелтона, він дійсно прекрасний пес! Так хочеться щоб його історія закінчилася щасливо - домом і сім'єю  


Контакти куратора:
Анна
Показати номер